Instrukcja pierwszego logowania do dziennika elektronicznego UONET+.

1.    Odnośnik do strony z dziennikiem elektronicznym znajdą Państwo

na stronie internetowej szkoły

sp1piensk.edu.pl

2.    Przed przystąpieniem do logowania należy przekazać wychowawcy szkolnemu adresu mail, który będzie jednocześnie loginem Państwa konta.

Nauczyciel musi wprowadzić podany mail do systemu. Po tej operacji możemy przystąpić do zakładania konta.

3.    Po kliknięciu w odnośnik DZIENNIK ELEKTRONICZNY na stronie szkoły zostaną Państwo przeniesieni na stronę dziennika.

4.    Należy wcisnąć zielony przycisk ZALOGUJ SIĘ>.

5.    W kolejnym oknie wciskamy „Załóż konto”.

6.    Następnie wpisujemy podanego wychowawcy maila i zaznaczamy pole „Nie jestem robotem”

(Tu otrzymamy do wykonania proste zadanie obrazkowe).

Klikamy „Wyślij wiadomość”.

W tym momencie na Państwa maila zostanie wysłana wiadomość pozwalająca utworzyć hasło do konta.

Jeśli wiadomości nie ma w głównym folderze skrzynki odbiorczej, prosimy przejrzeć inne jej foldery.

7.    W wysłanym mailu należy kliknąć udostępniony link.

8.    Pojawi się kolejne okno, w którym muszą Państwo dwukrotnie wpisać wymyślone hasło oraz po raz kolejny zaznaczyć okno „Nie jestem robotem”.

9.    Po kliknięciu przycisku „Ustaw nowe hasło” można już zalogować się do dziennika.

W razie jakichkolwiek problemów prosimy zgłaszać się do wychowawców.