Plan szkoły

Zad. mat. - kl. 6

Liczba newsów: 849

Najnowszy Użytkownik: Monika Slusarczyk

Wycieczka na mecz piłki nożnej!
25 listopada 2011 roku odbył się mecz piłkarskiej kolejki ekstraklasy. W tym pojedynku zmierzyły się dwie godne siebie drużyny: aktualny mistrz Polski Wisła Kraków i obecny lider ekstraklasy Śląsk Wrocław.
Wiadomo było, że będzie to wyrównane spotkanie, ponieważ niewielka jest różnica w umiejętnościach obu drużyn.
Równo o godzinie 20:30 był pierwszy gwizdek rozpoczynający mecz. Niestety po chwili okazało się, że piłkarze nie są przygotowani na ten mecz. Przeważały niedokładne podania i przyjęcia. Gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska. Pomimo paru pięknych akcji WKS-u i Białej Gwiazdy, nikomu nie udało się zdobyć bramki.
Dopiero w 49 minucie spotkania, po faulu w polu karnym, sędzia podyktował jedenastkę. Zawodnik Śląska Wrocław zachował się wbrew duchowi gry fair play i brutalnie zaatakował zawodnika Wisły. Rzut karny pewnie wykorzystał Rafał Boguski. WKS musiał zaatakować. Z ich kontrataków wynikało jednak niewiele. Piłkarze Śląska zawiedli swoich kibiców przegrywając spotkanie 0-1. Wisła Kraków zdobyła ww tabeli kolejne 3 punkty.
Myślę, że wycieczka była udana, mimo że przegrał Śląsk. Już samo, to że zobaczyliśmy stadion na EURO 2012 budziło satysfakcję.
Byliśmy bardzo zadowoleni z wycieczki. Zachęcam wszystkich do korzystania z wycieczek organizowanych przez Szkolne Koło Turystyczne. Pragnę też podziękować opiekunom wycieczki tzn. Cezaremu Bajorkowi, Pawłowi Starzewskiemu i Eleni Bagladzis oraz rodzicom uczestniczącym w wycieczce.

Newsa przygotował: Jakub Zaręba.
Dodane przez ms dnia grudzień 05 2011 08:27:200 Komentarzy ˇ 296 Czytań - Drukuj

UWAGA!!!
Ważne!!!
UWAGA NAGRODA !

Burmistrz Miasta i Gminy w Pieńsku wyznacza nagrodę
w wysokości 1tys. zł za informacje, które doprowadzą do ujęcia
sprawców zniszczenia nowego ogrodzenia przy Szkole
Podstawowej nr 1 w Pieńsku. Burmistrz gwarantuje pełną
anonimowość. Informacje można przekazywać telefonicznie,
dzwoniąc na Komisariat Policji w Pieńsku: 75 77 86 407
lub do Burmistrza Miasta i Gminy Pieńsk 75 7786 511.

Dodane przez ms dnia listopad 30 2011 09:13:040 Komentarzy ˇ 255 Czytań - Drukuj

Talent w naszej szkole.
Uczniowie
Uczennica naszej szkoły, Wiktoria Piotruk, zaprezentowała swój talent szerszej publiczności. Wzięła ona udział w polsatowskim show "Must be the music - Tylko muzyka".
Zaprezentowała tam dwa utwory, które oceniało trzyosobowe jury. Wynik pierwszego etapu kwalifikacji ma być znany pod koniec grudnia. Wszyscy bardzo mocno trzymamy kciuki
i życzymy Wiktorii dużo sukcesów.
Dodane przez ms dnia listopad 29 2011 11:02:100 Komentarzy ˇ 679 Czytań - Drukuj

Wycieczka do UMiG w Pieńsku
21 października klasa I b wraz z wychowawczynią panią M. Drzewiecką i rodzicami uczniów naszej klasy wybrała się na wycieczkę do Urzędu Miasta i Gminy w Pieńsku.
W Biurze Obsługi Klienta zostaliśmy serdecznie przywitani przez panią Sekretarz Małgorzatę Wicha. Potem czekała na nas niespodzianka, każdy z nas dostał identyfikator z napisem „GOŚĆ”, czuliśmy się zaszczyceni. Zwiedziliśmy i poznaliśmy pracę wielu urzędników, która służy mieszkańcom naszego miasta. Odwiedziliśmy panią Wiceburmistrz Małgorzatę Sokołowską, która poświęciła nam chwilę swojego cennego czasu i obdarowała słodkościami. My również dla każdego mieliśmy niespodziankę. Mile wspominamy tą wycieczkę.
ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ!
Dodane przez ms dnia listopad 25 2011 10:57:380 Komentarzy ˇ 286 Czytań - Drukuj

Pasowanie na ucznia!
Dnia 27 października 2011 roku w obecności wielu zaproszonych gości odbyło się uroczyste pasowanie pierwszoklasistów na uczniów. Po części artystycznej uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie. Pani Dyrektor pasowała każdego pierwszaka na ucznia.
Na pamiątkę tego wydarzenia uczniowie otrzymali dyplomy, zostali również obdarowani wieloma prezentami. Uroczystość zakończył słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.
ZAPRASZAMY DO GALERII!!!
Dodane przez ms dnia listopad 20 2011 10:31:170 Komentarzy ˇ 666 Czytań - Drukuj

Tesco dla szkół!
Otrzymaliśmy niedawno list z prośbą od pana Marcina Dubrawskiego,
nauczyciela WOS-u z Gimnazjum w Pieńsku następującej treści:

"Witam!
Z tej strony Marcin Dubrawski, n-l wos-u w naszym pieńskim gimnazjum:-)
Razem z grupą z koła obywatelskiego bierzemy udział w konkursie
"eko-rewolucja" organizowanym przez firmę TESCO.
Aby wygrać cenne nagrody [pracownię multimedialną dla szkoły i wiele innych]
potrzebujemy głosów internautów, czyli Waszych:-)."

W związku z tym prosimy wszystkich czytelników naszego portalu o głosy na zaprzyjaźnioną szkołę. Aby prawidłowo oddać głos należy kliknąć poniższy link, który przekieruje Państwa do strony z filmem gimnazjum i kliknąć czerwony przycisk "ODDAJ GŁOS".

>>TUTAJ GŁOSUJEMY<<

Za wszystkie głosy serdecznie dziękujemy!
Dodane przez ms dnia listopad 16 2011 13:19:510 Komentarzy ˇ 293 Czytań - Drukuj

12/01/2015 17:27
pozdro dla blazia2003 xdddd

07/01/2015 19:29
no brawo

pd
25/11/2014 19:58
brawo ! ! ! !

25/11/2014 19:41
jeszcze 30 dni i będą święta pochwalcie się co dostaniecie ;D

18/11/2014 19:28
siemanko ziomeczki co tam u was jak nauka w tym roku???? smiley

05/11/2014 18:01
witam

03/10/2014 11:46
Ups! smiley Dziękujemy za przypomnienie!smiley

jacek7910
02/10/2014 09:03
gdzie aktualny jadłospis ;d

dido
17/09/2014 21:00
Siema ziomki nie wiem czy wiecie ale w tym roku szkolny będzie obowiązywało zmienne obuwie ;-( pozdro

30/06/2014 14:05
ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ!!!

Design by CeRNoBiL Powered by Php-Fusion. 1080269 Unikalnych wizyt