Plan szkoły

Najnowszy Użytkownik: Agnieszka Brandys

ZASTĘPSTWA NA STRONIE!!!
Ważne!!!
Od dnia dzisiejszego na stronie szkoły pojawiać się będą
ZASTĘPSTWA NAUCZYCIELSKIE.
Będą one dotyczyły dnia bieżącego oraz dni kolejnych w przypadku,
gdy zastępstwa takie zostaną już zaplanowane.
Zapraszamy serdecznie do przeglądania.

<-------(Link do ZASTĘPSTW w lewym menu strony)
-----------------------------------------------------
UWAGA!!!

W PRZYPADKU NIEOBECNOŚCI NAUCZYCIELA, WICEDYREKTOR PRZYDZIELA ZASTĘPSTWA ZA LEKCJE WYNIKAJĄCE Z PLANU NAUCZANIA (TYPOWE PRZEDMIOTY: MATEMATYKA, PLASTYKA, JĘZYK POLSKI, INFORMATYKA, PRZYRODA , RELIGIA itd.).
NATOMIAST JEŚLI W DANYM DNIU ZAPLANOWANY JEST Z TYM NAUCZYCIELEM JAKIŚ ZESPÓŁ, KOŁO itp. UCZNIOWIE ZOBOWIĄZANI SĄ ZGŁOSIĆ SIĘ DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ. NAUCZYCIELE ŚWIETLICY MOGĄ ZWOLNIĆ UCZNIA Z TAKICH ZAJĘĆ DO DOMU TYLKO NA PODSTAWIE PISEMNEJ PROŚBY RODZICA LUB W WYJĄTKOWYCH SYTUACJACH ZA ZGODĄ TELEFONICZNĄ.
W ZWIĄZKU Z POWYŻSZYM PROSZĘ NA BIEŻĄCO ŚLEDZIĆ PRZYDZIELANE ZASTĘPSTWA.

Małgorzata Sierzputowska

Dodane przez ms dnia październik 17 2011 12:23:410 Komentarzy ˇ 225 Czytań - Drukuj

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ!
14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej.
Z tego powodu uczniowie przychodzą do szkoły, aby spędzić czas na różnorodnych zajęciach z wychowawcami. Zajęcia odbywają się tradycyjnie od godziny 8:00, ale ich zakończenie zaplanowane jest na godzinę 11:00, o której to odbędą się pierwsze odjazdy autobusów.
Dodane przez ms dnia październik 11 2011 13:13:520 Komentarzy ˇ 244 Czytań - Drukuj

BIEGI PRZEŁAJOWE
3 października na zgorzeleckim stadionie reprezentanci naszej szkoły w składzie:
dziewczęta:Julia Brandys, Nikola Bettin, Patrycja Bobrowska, Paulina Markiewicz, Paulina Majcher, Wiktoria Kowalczyk, Ewa Jóźwiak, Natalia Trólka, Paulina Knapkiewicz oraz Weronika Walerzak;
chłopcy: Paweł Wasik, Jakub Dyjankiewicz, Krzysztof Dzięgiel, Filip Pilipczuk, Marcin Daćko, Alan Chruściel, Adrian Winiewski, Tomasz Gomółka, Remigiusz Chruściel oraz Paweł Janiak.

wzięli udział w zawodach biegowych pod nazwą Mistrzostwa powiatu zgorzeleckiego w sztafetowych biegach przełajowych.
Dziewczęta zajęły dobre IV miejsce,natomiast chłopcy bardzo dobre III miejsce !!!
Opiekunem chłopców był p. Paweł Starzewski natomiast dziewcząt p.Joanna Gal.
Gratulacje!!!
Dodane przez Joanna Gal dnia październik 06 2011 09:02:380 Komentarzy ˇ 859 Czytań - Drukuj

Dzień chłopca
Dziś w naszej szkole wielkie poruszenie.
Dziewczęta obdarują chłopców stosami prezentów i lawiną buziaków.
Wszystko z powodu dzisiejszego Dnia Chłopca.
My również życzymy wszystkim chłopcom i panom pracującym w naszej szkole
dużo radości.
Dodane przez ms dnia wrzesień 30 2011 08:16:500 Komentarzy ˇ 282 Czytań - Drukuj

DYSKOTEKA SZKOLNA
Zapraszamy społeczność uczniowską klas 4-6
na zabawę taneczną z okazji Dnia Chłopca
dnia 4 października w godzinach od 16.30 do 19.00.
SU
Dodane przez Joanna Gal dnia wrzesień 28 2011 20:22:560 Komentarzy ˇ 250 Czytań - Drukuj

Rajd rowerowy w Dzień Patrona Szkoły do Toporowa
23 września w piątek zaraz po uroczystym apelu odbył się rajd rowerowy do Toporowa w ramach obchodów Dnia Patrona Szkoły organizowany przez Szkolne Koło Turystyczne. Z Orlika wyruszyło 30 uczestników. Jechaliśmy jeden za drugim wraz z nauczycielami: panem Cezarym Bajorkiem, panem Pawłem Starzewskim oraz z panią Eleni Bagladzis. W Bielawie Dolnej dołączył do nas pan Lucjan Lubecki.
Pierwszy przystanek zrobiliśmy na drodze leśnej w Bielawie. Jechaliśmy przez piaszczyste drogi. Gdy dojechaliśmy, na miejscu oczekiwał na nas leśniczy z nadleśnictwa Ruszów ze słodkim poczęstunkiem oraz napojami. Leśniczy opowiedział nam o przyrodzie w nadleśnictwach Pieńsk oraz Ruszów, a pan Cezary Bajorek historię Toporowa. Rozpaliliśmy ognisko i piekliśmy kiełbaski. Po zrobieniu porządku zapaliliśmy znicze przy pomniku oraz uczciliśmy minuta ciszy poległych żołnierzy, którzy forsowali 16 kwietnia 1945 roku Nysę Łużycką. W drodze powrotnej zajechaliśmy do mogiły, gdzie były pochowane szczątki ok. 500 żołnierzy biorących udział w walkach, w wojnie napoleońskiej, którzy zostali pochowani w zbiorowym grobie 24 maja 1814 roku po obronie mostu na Nysie Łużyckiej. Pod pomnikiem również zapaliliśmy znicze oraz uczciliśmy poległych w tamtych walkach.
Pod szkołę wróciliśmy zmęczeni 30 kilometrowym rajdem, ale bardzo zadowoleni. Była świetna zabawa.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ!!!

Artykuł został opracowany na podstawie sprawozdań napisanych przez uczniów biorących udział w rajdzie: Ninę Gniadzik, Wiktorię Sylwestrzak, Pawła Wasika.
Dodane przez ms dnia wrzesień 28 2011 10:36:120 Komentarzy ˇ 426 Czytań - Drukuj

pd
25/11/2014 19:58
brawo ! ! ! !

25/11/2014 19:41
jeszcze 30 dni i będą święta pochwalcie się co dostaniecie ;D

18/11/2014 19:28
siemanko ziomeczki co tam u was jak nauka w tym roku???? smiley

05/11/2014 18:01
witam

03/10/2014 11:46
Ups! smiley Dziękujemy za przypomnienie!smiley

jacek7910
02/10/2014 09:03
gdzie aktualny jadłospis ;d

dido
17/09/2014 21:00
Siema ziomki nie wiem czy wiecie ale w tym roku szkolny będzie obowiązywało zmienne obuwie ;-( pozdro

30/06/2014 14:05
ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ!!!

Misiu
29/06/2014 21:19