ZIMA LUBI DZIECI!
Dodane przez ms dnia Marzec 08 2018 12:40:44
Już szósty koncert charytatywny pn. "Zima lubi dzieci" za nami. Podczas koncertu wystąpili uczniowie naszej szkoły w występach tanecznych, recytatorskich i wokalnych.
Każda klasa przygotowała program artystyczny, a motywem przewodnim tegorocznego koncertu była zima. W ten sposób brać uczniowska, nauczyciele i rodzice dołożyli
cegiełkę do ogólnopolskiej akcji Unicef "Spraw, aby dzieci z Syrii przetrwały zimę".
Pomimo bardzo dużej absencji (z powodu choroby wielu uczniów nie mogło wziąć udziału w występach) daliśmy po raz kolejny radę. Przekonaliśmy się, że pomaganie może być przyjemne i wiąże się z pozytywnymi emocjami, których podczas występów nie brakowało.
Po koncercie wszyscy mogli obejrzeć naszą szkołę, odwiedzić różne kąciki tematyczne w klasach, napić się kawy czy herbaty, poczęstować ciastem i napojami przygotowanymi przez Radę Rodziców.
Wszystkim, którzy byli obecni z nami podczas koncertu serdecznie dziękujemy za wielkie serca, wrażliwość na los potrzebujących dzieci i solidarność z nimi w tych trudnych dla nich chwilach, w czasie trwającej nieustannie wojny.


W tym roku zebraliśmy
571 zł i 37 gr.


Dziękuję wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji: nauczycielom, rodzicom, uczniom i wielu osobom prywatnym życzliwym naszej szkole. Bez was ta akcja nie miałaby sensu.

Koordynator szkolny:
Magdalena Ząbkiewicz