Wycieczka do Ruszowa
Dodane przez ms dnia Luty 05 2020 11:56:46
W dniu 29.01.2020 r. uczniowie klas 3 A i 3 B wraz z wychowawcami p. Izabelą Gajda i p. Małgorzatą Miłoszewicz uczestniczyli w wycieczce klasowej do Domu Kultury w Ruszowie. Dzieci obejrzały teatrzyk dzieci, a następnie same wykonały postaci i prezentowały wymyślone przez siebie historie. Wykazały się kreatywnością i niezwykłą wyobraźnią.

Kolejną niespodzianką było zaproszenie przez p. Pawła Lubarskiego do gry terenowej „Geocaching” polegającą na poszukiwaniu tzw. skrytek- skarbów za pomocą odbiornika GPS wg tabeli kodów. Ta zabawa także przypadła dzieciom do gustu. W czasie poszukiwań ukrytego hasła dzieci poznały legendę związaną z Ruszowem- „ Legendę o Złotym Ptaku”.

Największą niespodzianką był jednak przygotowany przez grupę „Czwarta Ściana” niezwykły spektakl teatralny pt. „W krainie Srebrnego Szczytu” z piosenkami „ Rośnie drzewo” i „ Sercem patrz”.
Spektakl dostarczył dzieciom niezwykłych i niezapomnianych wrażeń. Aktorzy wykazali się profesjonalizmem w odtworzeniu swoich ról. Była to niezwykła, wspaniała podróż do świata baśni, gdzie dobro zawsze zwycięża. Po spektaklu czekała nas jeszcze niespodzianka kulinarna - doskonałe pierogi wykonane własnoręcznie przez „Gospodarzy” Domu Kultury. Pełni wrażeń i pozytywnych emocji zachęcamy do odwiedzin tego niezwykłego miejsca.
Serdecznie polecamy.

Wychowawcy
p. Izabela Gajda i p. Małgorzata Miłoszewicz


ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ!!!