RAJD ROWEROWY...
Dodane przez Joanna Gal dnia Wrzesień 29 2008 17:56:17
W ubiegłą sobotę 27.09.br w godzinach od 9.00 do 16.00 odbył się rajd rowerowy organizowany przez Stowarzyszenie Samarytńskie "Razem", na który zostaliśmy zaproszeni. Bardzo chętnie skorzystaliśmy z zaproszenia. Było warto!!!
Uczestniczyło w nim osiemnaścioro dzieci z naszej szkoły oraz opiekunowie w składzie: Cezary Bajorek, Paweł Starzewski oraz Joanna Szubartowska. Trasa rajdu była "łatwa i przyjemna", a co kilka kilometrów meldowaliśmy się na "stacji z zadaniem".
Korzystając z uroków ścieżek rowerowych w naszej gminie oraz wykonując przeróżne zadania (od składnia roweru, przygotowywania opatrunku poszkodowanego, aż po skoki na skakance i zadania teoretyczne: matematyczno- przyrodnicze) wspaniale bawiliśmy się na świeżym powietrzu.
Za udział oraz rywalizację w grupach zostaliśmy nagrodzeni. Każdy uczestnik rajdu dostał niebieską czapkę z daszkiem, paczkę prowiantu, upominki za udział oraz nagrody za klasyfikację końcową zadań w grupach.Na zakończenie odbyło się ognisko, po którym syci rozjechaliśmy się do domów.
Serdeczne podziękowania za umożliwienie uczestnictwa w rajdzie składamy na ręce organizatora...
Dziękujemy :)