MIKOŁAJKI w klasach I –III i oddziałach przedszkolnych
Dodane przez ms dnia Grudzień 11 2013 08:46:38
Grudzień to wyjątkowy i magiczny czas... To miesiąc, w którym wszystkie grzeczne i te mniej grzeczne dzieci piszą listy do św. Mikołaja i niecierpliwie czekają na jego przybycie do szkoły….6 grudnia, jak co roku dzieci z naszej szkoły oczekiwały przyjścia św. Mikołaja. Co chwilę dopytywały się, czym do nas przyjedzie…. kiedy…. i czy będzie miał dla nich jakieś upominki…
Nareszcie nadeszła chwila, tak bardzo oczekiwana przez naszych maluchów! ;-) kiedy w progach naszej szkoły zawitał Jegomość, rozległ się również dźwięk dzwonka , który Mikołaj trzymał w ręku. Pomocnicy św. Mikołaja wnet wzięli się za pomoc przy wniesieniu do szkoły prezentów . Mikołaj odwiedził każdą klasę i grupę przedszkolną indywidualnie….. dzieci powitały Go z ogromną radością… śpiewały dla Niego piosenki, recytowały wiersze, nawet te, które specjalnie na tę wizytę przygotowały, a także tańczyły różne tańce.
Wszystkie dzieci były pod wrażeniem tej niezwykłej wizyty a szczególnie te , które obiecały Mikołajowi , że będą już grzeczne przez cały rok ;-) Czekamy z niecierpliwością już na kolejne spotkanie i zapraszamy do obejrzenia zdjęć w Galerii naszej szkoły .
Dziękujemy Mikołaju!!!!

Organizatorzy: Beata Aftyka, Dagmara Dygas, Katarzyna Zioła

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ!!!