Zastępstwa w dniu 23.04.2018 - 24.04.2018
Monika Górecka / 23.04.2018 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
1 3 3b - Edukacja wczesnoszkolna, 5 Izabela Gajda  
3 3 3b - Edukacja wczesnoszkolna, 5 Dorota Toboła  
4 3 3b - Edukacja wczesnoszkolna, 5 Eleni Bagladzis-Kajzerek  
5 - Świetlica, Agnieszka Chyrowska Świetlica 1h(11:30-12:30)
       
Ilona Janik / 23.04.2018 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
1 - Świetlica, Paweł Starzewski Świetlica 1,5h(7:30-9:00)
2 - Świetlica, Magdalena Ząbkiewicz Świetlica 0,5h(9:00-9:30)
3 - Świetlica, Małgorzata Jurecka Świetlica 1h(9:30-10:30)
4 - Świetlica, Barbara Kasiniak Świetlica 1h(10:30-11:30)
5 - Świetlica, Małgorzata Miłoszewicz Świetlica 1h(11:30-12:30)
6 - Świetlica, Dagmara Dygas Świetlica 1h(12:30-13:30)
7 - Świetlica, Dagmara Dygas Świetlica 1,5h(13:30-15:00)
       
Grażyna Stelmach / 23.04.2018 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
6 - Świetlica, Zuzanna Derbis Świetlica 1h(12:30-13:30)
       
Joanna Gal / 24.04.2018 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi
1 6 6a - Wychowanie do życia w rodzinie, 27 Cezary Bajorek informatyka
2 4 4d - Wychowanie do życia w rodzinie, 17 Małgorzata Sierzputowska za nieobecny oddział/przyroda
3 4 4c - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
4 5 5c - Wychowanie fizyczne, 20 Małgorzata Sierzputowska za nieobecny oddział/przyroda
5 5 5a - Zajęcia z wychowawcą, 15 Małgorzata Borodzicz za nieobecny oddział/j. polski
6 4 4b - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
       
Ilona Janik / 24.04.2018 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi
1 - Świetlica, Iwona Wrzeszcz Świetlica 1,5h(7:30-9:00)
2 - Świetlica, Barbara Kasiniak Świetlica 2,5h(9:00-11:30)
5 - Świetlica, Iwona Wrzeszcz Świetlica 1h(11:30-12:30)
6 - Świetlica, Dagmara Dygas Świetlica 1h(12:30-13:30)
7 - Świetlica, Dagmara Dygas Świetlica 2h(13:30-15:30)
       
Anna Rybaczuk / 24.04.2018 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi
1 4 4c - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
2 4 4c - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
3 6 6c - Matematyka, 19 Izabela Gajda za nieobecny oddział/zaj. techniczne
4 6 6b - Matematyka, GK Eleni Bagladzis-Kajzerek w-f
5 4 4a - Matematyka, Sg2 Anna Popko za nieobecny oddział/w-f
6 5 5a - Matematyka, 19 Izabela Gajda za nieobecny oddział/zaj. techniczne
       
Maciej Sidorowicz / 24.04.2018 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi
1 4 4b - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
2 6 6a - Matematyka, 13 Małgorzata Borodzicz j. polski
3 7 7c - Matematyka, 13 Anna Kasprzyk j. polski
4 4 4d - Matematyka, 13 Danuta Bukowiecka religia
5 4 4d - Świetlica    
6 5 5b - Matematyka, Sg1 Eleni Bagladzis-Kajzerek w-f
       
Grażyna Stelmach / 24.04.2018 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi
2 - Ob. bibliotekarza, Anna Papadopolus Biblioteka 1h(8:45-9:45)
5 - Świetlica, Monika Górecka Świetlica 1h(12:00-13:00)
       
Magdalena Ząbkiewicz / 24.04.2018 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi
4 4 4b - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN