Zarejestrowanch Uzytkowników: 518 Nieaktywowany Użytkownik: 1 Najnowszy Użytkownik: socha
Zapraszamy do:
Wycieczka na mecz piłki nożnej!
25 listopada 2011 roku odbył się mecz piłkarskiej kolejki ekstraklasy. W tym pojedynku zmierzyły się dwie godne siebie drużyny: aktualny mistrz Polski Wisła Kraków i obecny lider ekstraklasy Śląsk Wrocław.
Wiadomo było, że będzie to wyrównane spotkanie, ponieważ niewielka jest różnica w umiejętnościach obu drużyn.
Równo o godzinie 20:30 był pierwszy gwizdek rozpoczynający mecz. Niestety po chwili okazało się, że piłkarze nie są przygotowani na ten mecz. Przeważały niedokładne podania i przyjęcia. Gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska. Pomimo paru pięknych akcji WKS-u i Białej Gwiazdy, nikomu nie udało się zdobyć bramki.
Dopiero w 49 minucie spotkania, po faulu w polu karnym, sędzia podyktował jedenastkę. Zawodnik Śląska Wrocław zachował się wbrew duchowi gry fair play i brutalnie zaatakował zawodnika Wisły. Rzut karny pewnie wykorzystał Rafał Boguski. WKS musiał zaatakować. Z ich kontrataków wynikało jednak niewiele. Piłkarze Śląska zawiedli swoich kibiców przegrywając spotkanie 0-1. Wisła Kraków zdobyła ww tabeli kolejne 3 punkty.
Myślę, że wycieczka była udana, mimo że przegrał Śląsk. Już samo, to że zobaczyliśmy stadion na EURO 2012 budziło satysfakcję.
Byliśmy bardzo zadowoleni z wycieczki. Zachęcam wszystkich do korzystania z wycieczek organizowanych przez Szkolne Koło Turystyczne. Pragnę też podziękować opiekunom wycieczki tzn. Cezaremu Bajorkowi, Pawłowi Starzewskiemu i Eleni Bagladzis oraz rodzicom uczestniczącym w wycieczce.
Joanna Gal 03/02/2018 13:32 Panie MD 3 domki ( nie z lego)i 88 pszczół zaadoptowanych!
A jak 7d?
ms 13/11/2017 09:49 HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH AHAHAHA! Dobre!
mdubrawski 12/11/2017 22:12 pani Asiu jeszcze domek z klocków lego i będzie komplet pszczelego bohatera!!!
Joanna Gal 11/11/2017 12:08 Ja już adoptowałam pszczołę
A Wy?
Joanna Gal 07/11/2017 21:54 Zapraszamy do udziału w konkursie profilaktycznym dotyczącym wiedzy o cukrzycy!
Nagrody są bardzo atrakcyjne!
Joanna Gal 19/09/2017 18:19 Gratulacje dla wszystkich uczestników Dziecięcego Biegu Ulicznego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pieńsk- przeciwko przemocy i agresji!
Joanna Gal 30/09/2016 19:04 Klasa 4a wraz z wychowawczynią dziękuje za pouczającą i niezwykle wzruszającą lekcję historii jaką była niewątpliwie dzisiejsza uroczysta akademia z okazji obchodów Dnia Patrona Szkoły.
adiada 13/02/2016 16:35 W Poniedziałek już do szkoły..