Jadłospis - czerwiec

Najnowszy Użytkownik: Renia

Wspominamy wakacje-KOLONIA GMINY PIEŃSK
Uczniowie
W dniach od 2 do 15 lipca 2012r.w Ośrodku Wypoczynkowym "Geo-Sea" w Dźwirzynie na kolonii letniej przybywało 45 dzieci oraz 4 wychowawców. Najmłodsza kolonistka miała 9 lat, natomiast najstarsza 14. Początek wakacji zapowiadał się dla uczestników wypoczynku bardzo radośnie i słonecznie. Ośrodek "Geo-Sea", w którym wypoczywały dzieci posiadał bogate zaplecze rekreacyjno-sportowe. Położony był w odległości 400 m od Bałtyku. Dzięki tak dogodnemu położeniu uczestnicy kolonii korzystali z każdej chwili dobrej pogody umożliwiającej długie spacery wzdłuż brzegów morza, zabaw na plaży, zażywania kąpieli słonecznych i morskich.
Podczas swojego pobytu dzieci integrowały się podczas wycieczek po najbliższej i dalszej okolicy, wspólnych zabawach, dyskotekach i w wielu innych zajęciach organizowanych przez opiekunów. W programie kolonii nie zabrakło m.in. zajęć profilaktycznych, sportowych, tanecznych, umuzykalniających, plastyczno- technicznych. Odbyło się integracyjne ognisko podczas, którego miał miejsce konkurs piosenki kolonijnej. Koloniści dowiedzieli się jak można wypoczywać aktywnie i nie trwonić czasu na bezsensowne spędzanie długich godzin przed telewizorem czy komputerem. Poznali czym grozi przebywanie w nieodpowiednim dla ich wieku towarzystwie. W czasie wycieczki do Kołobrzegu, uczestnicy kolonii zwiedzili zakątki tego pięknego, nadmorskiego kurortu; w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym "Millenium"-AQUA PARK brali udział w zabawach wodnych, po czym udali się na seans filmowy do "Kina Wybrzeże" na "Epokę Lodowcową 4".
Wychowawcy kolonii mają nadzieję, że pobyt na kolonii Gminy Pieńsk w Dźwirzynie w 2012 roku, dostarczył dzieciom wiele pozytywnych przeżyć i pozostanie na zawsze w ich pamięci.

Dodane przez Joanna Gal dnia wrzesień 11 2012 09:02:260 Komentarzy ˇ 582 Czytań - Drukuj