Jadłospis - grudzień

ZIELONA SZKOŁA 2013r.
ZIELONA SZKOŁA 2013r.

Od 19 do 25 maja klasy szóste bardzo miło spędziły tydzień w ośrodku wypoczynkowym ''JANINA'' w Ustroniu Morskim. Cała zielona szkoła liczyła 41 uczniów klas szóstych. Naszymi opiekunami na „zielonej” byli p. Cezary Bajorek, który z nami wyszywał , p. Asia Gal, która prowadziła poranne marsze oraz p. Eleni Bagladzis, która pozowała i foty strzelała. Gdy przyjechaliśmy, poszliśmy przywitać się z morzem. W ciągu całego tygodnia zdążyliśmy zwiedzić: dwa z najstarszych dębów w Polsce- Dąb Bolesław 800 letni i Dąb Warcisław 640 letni i najdłuższe lotnisko w Polsce. Aby wejść na latarnie morską w Gąskach musieliśmy pokonać ok.226 schodów. Wszyscy spociliśmy się niemiłosiernie, ale weszliśmy na sam szczyt. Był tam przepiękny widok, a pod latarnią większość osób kupowała frytki, gofry i pamiątki. Bardzo zachwycił nas ogród botaniczny. W Kołobrzegu chętni płynęli statkiem ,,Vikingiem'', a reszta poszła na frytki do miłego pana, który miał urodziny i sprzedawał je o złotówkę taniej. Byliśmy także na basenie ''HELIOS''. Basen ten nie był zbytnio za wielki. Był też dzień sportu. Graliśmy w piłkę nożną ,siatkówkę i tenisa stołowego. W piłkę nożną wygrała drużyna dziewcząt FC Barcelona, a chłopców Taboreciarze, w siatkówke „Latające pisuary”, w tenisa stołowego Radek Smoleń i Weronika Walerzak. Chętne osoby w wolnym czasie składały origami lub wyszywały i trafiały do dziurek z panem Bajorkiem . W ostatni dzień naszego miłego pobytu w Ustroniu Morskim byliśmy nad morzem i pożegnaliśmy się z nim. Spotkaliśmy się z rybakiem, który ciekawie opowiadał nam o pogodzie i rybach. Odbył się konkurs rzeźby z piasku.Każdy pokój użył jak najlepiej mógł swoich sił. Wygrała budowla syrenki -Wiktora Piotruk .Dzień wcześniej było super ognisko na którym było karaoke. Śpiewaliśmy Mydełko FA, Jesteś Szalona, Świat wg Kiepskich i próbowaliśmy śpiewać Makumbe jednak już to nie poszło nam tak gładko jak chcieliśmy, bo było to bez słów. Był tam też konkurs piosenki. Większość pokoi wymyśliła własną. Mieliśmy trzy dyskoteki: pierwsza na powitanie, druga na umilenie naszego czasu, trzecia na zakończenie naszej Zielonej szkoły. Dyskoteki były najfajniejsze, wszyscy tańczyli i dobrze się bawili.

WSZYSCY BYLI MILI, DOBRZE SIĘ BAWILI, A NA KONIEC LUSTRO ZBILI!!!
Dziękujemy wszystkim opiekunom i uczestnikom 6 klas za najlepszą, najfajniejszą i najśmieszniejszą Zieloną Szkołę na świecie!

DZIĘKUJEMY!!!

Autorki: Kasia Czaplińska i Ola Machała.

JUŻ NIEDŁUGO ZDJĘCIA Z ZIELONEJ!!!!
Dodane przez ms dnia czerwiec 06 2013 09:31:500 Komentarzy ˇ 377 Czytań - Drukuj