Jadłospis - grudzień

Wizyta w Urzędzie Miasta i Gminy w Pieńsku klasy IIIa
Dnia 26 marca 2015 roku w ramach programu : „Poznajemy różne zawody-zawód urzędnika” nasza klasa wybrała się na spotkanie z pracownikami Urzędu Miasta i Gminy w Pieńsku .W ramach spotkania przeprowadziliśmy wywiad z Burmistrzem Janem Magdą, który bardzo rzeczowo udzielał odpowiedzi na wszystkie zadawane przez nas pytania. Każdy z nas miał okazję poznać sekretariat urzędu oraz gabinety i co najważniejsze -zasiąść w fotelu przy biurku Pana Burmistrza.
Pani Adriana Wojdak –Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Pieńsk oprowadziła nas po wszystkich 6 Działach w Urzędzie, przez co mogliśmy dokładnie zapoznać się z pracą urzędnika oraz dowiedzieć się jak funkcjonuje Urząd. Bardzo ciekawie opowiedziała nam o poszczególnych działach ,ich przeznaczeniu oraz zapoznała nas z urzędnikami . Dla nas najciekawszy okazał się Wydział Gospodarki Nieruchomościami i Rolnictwa gdzie mieliśmy okazję zobaczyć bardzo interesujące mapy oraz Wydział Spraw Obywatelskich, zwłaszcza Sala Ślubów. Po zwiedzeniu Urzędu Naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej Pani Lidia Kasprzyk zaprosiła nas na bardzo interesujący konkurs wiedzy ekologicznej pt.; „Wiem jak segregować odpady, dbam o naszą planetę!”.Konkurs okazał się bardzo ciekawą zabawą, w trakcie której mogliśmy skorzystać z ogromnej wiedzy Pani Kasprzyk i jeszcze bardziej poszerzyć swoją wiedzę na ten temat. Nasza klasa wykazała się ogromną wiedzą, pracując bardzo zgodnie nad wykonaniem zadań konkursowych. Wszyscy w nagrodę otrzymaliśmy pamiątkowe dyplomy –„ Gminny Mistrz Ekologii” oraz pakiet ciekawych broszur informacyjnych. Na zakończenie Pan Burmistrz poczęstował nas przepysznymi cukierkami, a my w ramach podziękowań za ciepłe przyjęcie ,podarowaliśmy Panu Burmistrzowi obraz, namalowany przez naszą uczennicę Kasię Pokrzyk w ramach zajęć koła plastycznego w EuRegioKom Pieńsk z życzeniami wytrwałości i sukcesów w codziennej pracy.

Klasa III a SP1 Pieńsk
Monika Górecka- wychowawca

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ!!!

Dodane przez ms dnia marzec 30 2015 13:44:390 Komentarzy ˇ 260 Czytań - Drukuj