Nawigacja
Strona Główna
Kategorie Newsów
Szukaj

Kontakt dla rodziców

Kronika pierwszaka

Galeria przedszkolaków

Galeria zdjęć
Galeria świetlicy
Galeria filmów

Plan terenu szkoły
Mapa drzew
PLAN LEKCJI
Rozkład autobusów

ZASTĘPSTWA

DZIENNIK ELEKTRONICZNY
Instrukcja

Spis podręczników 16/17
Programy nauczania 16/17

Regulamin Rady Rodziców

Kącik pedagogiczny
Kącik logopedyczny
Program logopedyczny
Bezpieczny Internet

STATUT SZKOŁY (nowy)
WSO - punkty
Program profilaktyczny
Program wychowawczy
Regulamin wycieczek
Informacja o ubezpieczeniu
Zakres ubezpieczenia


Jadłospis - luty
Regulamin stołówki
Karta zgł. do świetlicy

UNICEF - raport 2017r.

O Naszej Szkole
Biblioteka szkolna
Generał Filipkowski

Stara wersja strony
Licznik
Liczba newsów: 1,360
Liczba zdjęć w galerii: 13,381
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 510
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: magzab6
Zapraszamy do:

pajacyk.pl


UKS PIEŃSK

SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY
Ważne!!!
Dziś bardzo szczególny dzień dla naszych najstarszych uczniów. Szóstoklasiści zasiedli punktualnie o 9:00 do ławek, aby napisać pierwszy tak ważny egzamin w swoim życiu. Życzymy wam samych "czterdziestek" i z niecierpliwością czekamy na wyniki!
Dodane przez ms dnia kwiecień 02 2009 09:17:490 Komentarzy ˇ 499 Czytań - Drukuj

NOWE GALERIE
ZAPRASZAMY DO KILKU NOWYCH GALERII! ZNAJDZIECIE TAM NOWE ZDJĘCIA
Z ZAWODÓW SIATKARSKICH ORAZ REKOLEKCJI WIELKOPOSTNYCH, KTÓRYCH AUTORKĄ JEST PANI ASIA SZUBARTOWSKA ORAZ FOTORELACJĘ Z POBYTU MALUCHÓW
W BIBLIOTECE! ZAPRASZAMY!
Dodane przez ms dnia kwiecień 01 2009 08:30:050 Komentarzy ˇ 333 Czytań - Drukuj

Pierwszaki w bibliotece
Z życia SP1
Dnia 18 marca 2009 r. uczniowie klasy IB wraz z wychowawczynią, panią Małgorzatą Drzewiecką udali się z wizytą do Biblioteki Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Pieńsku. Zostali serdecznie powitani przez kierowniczkę Biblioteki, panią Bożenę Winnicką oraz organizatorkę spotkania Joannę Winnicką. Podczas lekcji bibliotecznej dzieci wzięły udział w konkursie pt.: „Niezwykłe zagadki Juliana Tuwima” oraz odpowiadały na pytania dotyczące znajomości magicznego świata książek. W konkursie zostali wyróżnieni: Nikola Jesse, Jakub Lewandowski oraz Kornel Duchaczek. W kolejnej części spotkania pierwszaki zapoznały się z ofertą najciekawszych książek dla najmłodszych oferowanych przez Bibliotekę, po czym nastąpiło wspólne czytanie najbardziej interesujących fragmentów wybranych baśni. Nieco później dzieci z zapałem zabrały się do kolorowania postaci z bajki „Kubuś Puchatek”. Najciekawsze prace zostały nagrodzone, a wszystkie rysunki będzie można obejrzeć niebawem w oknie wystawowym Biblioteki w Pieńsku. Mali czytelnicy, korzystając z okazji, oddawali przeczytane książeczki oraz wypożyczali następne. Po słodkim poczęstunku uczniowie podziękowali za wizytę i pełni wrażeń udali się do szkoły. Zapraszamy do galerii.
Dodane przez ms dnia kwiecień 01 2009 08:27:470 Komentarzy ˇ 428 Czytań - Drukuj

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI KLAS IV-VI !!!
Język polski
23 marca 2009r. odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski klas IV-VI. Wzięło w nim udział 33 uczniów. W roli prowadzących wystąpiły: Daria Jarząb i Kasia Błauciak. Niełatwe zadanie miało jury, w którym zasiadały: wicedyrektor szkoły Małgorzata Sierzputowska, pedagog szkolny Jolanta Strojna i nauczyciel klas I-III Dagmara Dygas. Recytatorów oceniała również komisja klas III w składzie: Joanna Adamska, Julia Wicha i Jakub Ząbkiewicz. Wszyscy uczniowie byli wspaniale przygotowani. Po długich obradach uczestnicy usłyszeli wyniki. Jury wyłoniło po trzech uczniów z każdego poziomu klas, oprócz klasy szóstej oraz przyznało dwa wyróżnienia. Oto laureaci konkursu, którzy będą reprezentować naszą szkołę na szczeblu gminnym: KLASY IV 1. Wiktor Seredyński, 2. Magdalena Nowak, 3. Marta Błauciak, 3. Nikola Dyjankiewicz, KLASY V 1. Beata Gołyś, 2. Martyna Jurecka, 3. Paulina Grabińska. KLASY VI 1. Kamila Wojnicz, 2. Natalia Orzechowska. Wyróżnione zostały Klaudia Kaźmierczak z klasy IVd i Nikoleta Dumitran z klasy Va. Wszyscy recytatorzy otrzymali upominki i pamiątkowe dyplomy. Organizatorami konkursu były: p. Wioleta Trzeciak, p. Jolanta Strojna i p. Grażyna Stelmach. Laureatom życzymy powodzenia w Gminnym Konkursie Recytatorskim. Zapraszamy do galerii!!! Newsa przygotwała: Wioleta Trzeciak.
Dodane przez ms dnia marzec 31 2009 11:07:580 Komentarzy ˇ 624 Czytań - Drukuj

UWAGA!!! TURNIEJ W DWA OGNIE!!!
UWAGA !!!
W najbliższy wtorek tj. 31 marca o godzinie 16.00 na sali gimnastycznej odbędą się rozgrywki klas 4 w grze ogólnorozwojowej "Dwa Ognie".

Klasy mogą zgłaszać swoją reprezentację min. 7 osób do poniedziałku u organizatorki pani Joanny Szubartowskiej.
SERDECZNIE ZAPRASZAM !!!
Dodane przez ms dnia marzec 27 2009 11:06:480 Komentarzy ˇ 349 Czytań - Drukuj

Powiatowy Konkurs Recytatorski klas I-III
Język polski
25 marca 2009 roku w auli Zespołu Szkół Zawodowych im. Emilii Plater w Zgorzelcu odbył się IX Powiatowy Konkurs Recytatorski klas I-III. Wzięli w nim udział laureaci Gminnego Konkursu Recytatorskiego klas I-III. Naszą szkołę reprezentowały Olimpia Pozauć z klasy IIa i Ewa Balcerzak z klasy Id. Dziewczynki spisały się wspaniale. Ewa zdobyła nagrodę za zajęcie II miejsca na poziomie klas I, a Olimpia zajęła pierwsze miejsce na poziomie klas II. Serdecznie gratulujemy!!! Zapraszamy do galerii. Newsa przygotowała: Dorota Toboła.
Dodane przez ms dnia marzec 27 2009 11:05:320 Komentarzy ˇ 472 Czytań - Drukuj

Wycieczka klasy Ia i Ib do Muzeum Przyrodniczego w Görlitz.
Z życia SP1
Dnia 26.03.09. uczniowie klasy Ia i Ib pod opieką wychowawców i rodziców udali się na wycieczkę do Muzeum Przyrodniczego w Görlitz. Idąc w kierunku muzeum mogliśmy podziwiać wiele imponujących kamienic oraz secesyjnych dekoracji. Jedną z ciekawostek była Brama Szeptu. Szepcząc po jednej stronie bramy, głos przenosi się i szept słyszy osoba po drugiej stronie. W Muzeum Przyrodniczym mieliśmy niecodzienną okazję zobaczyć kolekcję różnorodnych gatunków zwierząt: gadów, płazów, ptaków.
Widzieliśmy także wiwarium z żywymi okazami z całego świata, akwaria zarówno z egzotycznymi rafami koralowymi jak i rodzimymi gatunkami ryb. Interaktywne prezentacje multimedialne i filmy wideo sprawiły, że wizyta w muzeum była niezwykłym przeżyciem. Wszystkim zainteresowanym polecam zbiory muzealne w Görlitz, bo naprawdę warte są obejrzenia. Zapraszamy do galerii. Przygotowała : I. Gajda
Dodane przez ms dnia marzec 27 2009 09:28:130 Komentarzy ˇ 444 Czytań - Drukuj

Wicemistrzowie powiatu!!!
Sport
Dnia 25.03.br w Węglińcu odbyły się Mistrzostwa powiatu zgorzeleckiego w minisiatkówce chłopców - "dwójki".


Nasza szkołę godnie reprezentowali:
1. PATRYK GIERYNG - kapitan
2. JAKUB SKADORWA
3. WIKTOR SEREDYŃSKI
4. SZYMON CZARNECKI
5. JACEK LENIK
6. MACIEJ KOTELNICKI.

Do boju o główne trofeum przystąpiło 6 drużyn. Nastąpił podział na dwie grupy. Znależliśmy się w grupie nr 2 z Sulikowem oraz reprezentacją SP nr 2 ze Zgorzelca. Po zaciętej walce wyszliśmy z grupy z pierwszym miejscem. Kolejne spotkanie rozegraliśmy z wicemistrzem grupy I, SP z Łagowa. Pierwszego seta Szymon i Wiktor zdołali wygrać, natomiast drugiego minimalnie "oddaliśmy" przeciwnikowi. Kubie puściły nerwy. Przyszedł czas na trzeci set, który decydował, kto znajdzie się w finale. Na placu boju ponownie "najmocniejsza" dwójka: Szymon i Wiktor. Dobra zagrywka, precyzyjny atak "naszych" i ... weszliśmy do finału! W meczu o I miejsce już nie było tak "kolorowo". Ulegliśmy gospodarzowi, który bez wątpienia był najlepszy tego dnia. Chłopcy zaciekle walczyli godnie reprezentując szkołę. Za to, odznaczeni zostali medalami. Gratuluję udanego występu!
P.S. Jak widać utalentowanym zawodnikom nawet brak bazy treningowej nie przeszkodził w zdobyciu tytułu.
ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ.
Dodane przez Joanna Gal dnia marzec 25 2009 20:15:430 Komentarzy ˇ 408 Czytań - Drukuj

Szkolny Konkurs Informatyczny
Informatyka
24 marca uczniowie klas VI naszej szkoły wzięli udział w szkolnym etapie konkursu informatycznego. Konkurs składał się z dwóch części, teoretycznej
i praktycznej. W części teoretycznej udział wzięło 18 uczniów. Do części praktycznej przystąpiło już tylko 10 uczniów. Po "ciężkiej walce" wyłoniono zwycięzców. I tak:
I miejsce - Kamila Wojnicz - kl. VIa - 55 pkt.
II miejsce - Patryk Grzybała - kl. VIa - 52 pkt.

III miejsce - Piotr Szkolak - kl.VIb - 43 pkt.
IV miejsce - Norbert Kaufeld - kl.VIa - 40 pkt.
V miejsce - Rafał Sabat - kl.VIa - 39 pkt.
VI miejsce - Paweł Sierzputowski - kl.VIa - 38 pkt.
VII miejsce - Izak Niedziułka - kl.VIc - 34 pkt.
VIII miejsce - Nikolina Bobrowska - kl.VIa - 33 pkt.
IX miejsce - Łukasz Rusinek - kl.VIb - 31 pkt.
IX miejsce - Szymon Bielecki - kl.VIb - 31 pkt.

Uczniowie, którzy zajęli dwa pierwsze miejsca zakwalifikowali się do powiatowego etapu tego konkursu, który odbędzie się w kwietniu w Zgorzelcu. Serdecznie gratulujemy
i życzymy zwycięzcom powodzenia w kolejnym etapie.
Dodane przez ms dnia marzec 25 2009 08:32:400 Komentarzy ˇ 598 Czytań - Drukuj

III Dolnośląski Przegląd Piosenki i Pieśni Patriotycznej
Muzyka
14 marca 2009 roku zespół "Stokrotki" w składzie Julia Zygan, Patrycja Kaźmierczak, Klaudia Kaźmierczak, Natalia Sulima, Monika Tabiś, Magdalena Nowak, Marta Mietlicka, które przygotowała p. Zuzanna Derbis oraz "Żołnierskie nutki" w składzie Nikoleta Dumitran i Beata Gołyś pod opieką p. Małgorzaty Grodzkiej śpiewały w Jeleniej Górze na III Dolnośląskim Przeglądzie Piosenki i Pieśni Patriotycznej. Zapraszamy do galerii na krótką relację z tej imprezy. Przygotowała: Małgorzata Grodzka.
Dodane przez ms dnia marzec 24 2009 11:47:130 Komentarzy ˇ 774 Czytań - Drukuj

Strona 125 z 136 << < 122 123 124 125 126 127 128 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Licznik
Już za

Dzień Kobiet!
Szkolny zegar
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

joshua
20/02/2018 19:04
szacun wielki zatem dla Pani i klasy! 7d niestety nie jest tak bohaterska:-)

ms
03/02/2018 15:14
smiley

Joanna Gal
03/02/2018 13:32
Panie MD 3 domki ( nie z lego)i 88 pszczół zaadoptowanych! A jak 7d? smileysmileysmileysmileysmiley

ms
13/11/2017 09:49
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH
AHAHAHA! Dobre!smiley


mdubrawski
12/11/2017 22:12
pani Asiu jeszcze domek z klocków lego i będzie komplet pszczelego bohatera!!!

Joanna Gal
11/11/2017 12:08
Ja już adoptowałam pszczołę smiley A Wy?

Joanna Gal
07/11/2017 21:54
Zapraszamy do udziału w konkursie profilaktycznym dotyczącym wiedzy o cukrzycy! Nagrody są bardzo atrakcyjne!

Joanna Gal
19/09/2017 18:19
Gratulacje dla wszystkich uczestników Dziecięcego Biegu Ulicznego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pieńsk- przeciwko przemocy i agresji!

Joanna Gal
30/09/2016 19:04
Klasa 4a wraz z wychowawczynią dziękuje za pouczającą i niezwykle wzruszającą lekcję historii jaką była niewątpliwie dzisiejsza uroczysta akademia z okazji obchodów Dnia Patrona Szkoły.

adiada
13/02/2016 16:35
W Poniedziałek już do szkoły..

Archiwum
Design by CeRNoBiL Powered by Php-Fusion. 2855249 Unikalnych wizyt